Hanım Sohbetleri Başlıyor!

YECDER’DE CUMA GÜNLERİ HANIMLARLA DAHA GÜZEL!

‘’Cennet Anaların Ayakları Altındadır.” buyuran Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (sav), annelerin ve kadın olmanın ne kadar önemli olduğunu dile getiriyor. YECDER Kadın Platformu olarak siz değerli hanımlarımıza yönelik cuma günleri özel bir program yaptık!

Başımızın tacı olan siz hanımlarla güzel vakit geçirmeyi umduğumuz bir gün planladık. Her hafta farklı bir konu ile, farklı bir misafirle buluşup dertleşelim, bilmediklerimizi sorup öğrenelim dedik. Bazen sohbetlerle huşu dolalım, bazen bilgi sahibi olalım, bazen de çayımızı yudumlarken kendimizi sıcacık samimi bir ortama bırakalım istedik.

Bu özel günde; maneviyatımıza dokunan, alanında uzman vaize hocalarımız ile tefsir, hadis ve ilmihal konulu sohbetlerde sizlerle buluşmayı istiyoruz. Çeşitli alanlarda davet edeceğimiz ayın konuğu ile değişik konulara parmak basıp bilinçlenmeyi; örneğin çocuğunuzla, ailenizle ilgili herhangi bir sorunun çözümünü, tanışıp kardeş olmayı hedefliyoruz.

Sizlerin katılımı ile anlam kazanacak olan bu sohbetlere arkadaş çevrenizi, komşularınızı, tüm hanım kardeşlerimizi ve genç kızlarımızı rahatlıkla davet edebilirsiniz.

ü  Önemli gün ve gecelerde buluşmak

ü  Sohbetler ve muhabbet

ü  Seminerlerde bilinçlenmek

ü  Kültürel geziler düzenlemek

ü  Ayda bir çay saatinde buluşmak,

ü  Bir ve beraber olmak için,

 CUMA GÜNÜ, HANIMLARIN YECDER’DE BULUŞMASI BİR AYRICALIKTIR.

Yer: Sarıgazi Yunus Emre Camii Konferans Salonu

Tarih: Her Cuma 14.30-16.00 arası